Ambulans Hizmetleri
Acil Yardım Ambulansı
Hasta Nakil Ambulansı
Özel Ambulans
Ambulans Kiralama
Organizasyon Ambulansı
VIP Ambulans

Özel Ambulans

Hastayı güvenle taşımak ve naklini sağlamak ciddi anlamda özveri ve deneyim isteyen bir iş iken nakil sırasında ambulansta bulunması gereken ekipmanların olması da hasta sağlığı ve güvenliği açısından önemlidir.

ŞEHİR İÇİ ÖZEL AMBULANS

Acil hastaneye gitmesi gereken veya kontrole gitmesi gereke hastalarınız için ambulans hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

ŞEHİRLER ARASI ÖZEL AMBULANS

Hastalarınızı bulunduğunuz şehirden başka bir şehire götürmek istiyorsanız uzman ekibimiz hizmetinizdedir.

UZMAN EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

Hastayı güvenle taşımak ve naklini sağlamak ciddi anlamda özveri ve deneyim isteyen bir iş iken nakil sırasında yanında bulundurması gerektiği ekipmanların olması da araç bulma sıkıntısına yol açabilmektedir. Bu büyük zorlukların ve maddi problemlerin önüne geçebilmek için şehirler arası hasta nakil işlemlerini kalite ve özenle yapmak gerekmektedir.

Özellikle de hastanın ileri derece tetkik ve tedavisi için bir başka şehre nakil işleminin gerektiği durumlarda, donanımlı nakil araçları ve nakil ekibiyle rahat ve güvenli bir yolculuk hizmeti sağlamaktayız. Her yerden her hastaya hizmet vermenin yanı sıra bu işi kalite ve güvenle yapan firmamız kendi dalında birçok firma arasında lider konumda yer almaktadır. Profesyonel şoförler, deneyimli ve uzman ekibimizle, güvenli ve sağlıklı bir seyahat yapılması için sağladığımız koşulları her geçen gün daha da iyileştirmek için hizmet vermekteyiz.

Müşteri HizmetleriACL Ambulans

Merhaba

Yardım ister misiniz?

05:28