Ambulans Hizmetleri
Acil Yardım Ambulansı
Hasta Nakil Ambulansı
Özel Ambulans
Ambulans Kiralama
Organizasyon Ambulansı
VIP Ambulans

Hasta Nakil Ambulansı

Günümüzde birçok hasta, sağlık kuruluşlarına ya da eve en son tıp teknolojileriyle transfer edilebilmektedir. Özellikle de nakil sırasında tıbbi cihazlara gereksinim duyan hastalar için gerekli olan hasta nakil işlemi hem şehir içi hem de şehir dışı hizmet verebilmektedir.

Hasta nakil işlemimizle hem şehir içi hem de şehirlerarası uzaklıklarda gidilecek yere kadar rahat ve güvenli bir yolculuk yapmanızı sağlayan firmamız, yürümekte zorluk çeken, yataktan kendi başına kalkıp hareket edemeyen ve sağlığı seyahat etmeye uygun olmayan hastalar için deneyimli ekip personellerimiz tarafından evinden ya da sağlık merkezlerinden alınarak yine evine ya da sağlık merkezlerine kadar bırakılmaktadır. Özellikle de son teknolojiyle donatılmış tıbbi malzemelerin kullanıldığı firmamızda, hastalarımızın sağlığını düşünerek hareket etmekteyiz. Nakil sırasında kullanılan ulaşım aracımızın tüm donanımlara sahip olmasının yanı sıra eğitimli ve deneyimli bir personelle eşlik ediyor olmanın da verdiği güvenle her daim yanınızdayız.

Gitmek istediğiniz her yere sağlık durumunuza zarar gelmeden ve herhangi bir tehlike yaşamadan ulaşmanız için elinden geleni yapan firmamız, sizleri sağlık ve güvenle taşımaktadır. Öte yandan bir sağlık merkezine ya da hastaneye nakil olmanız durumunda da sizlere konforlu ve güvenilir bir seyahat imkânı sağlayan firmamız, hastalarıyla en yakın şekilde ilgilenmektedir. Hasta nakil ambulansı  işlemleriniz için yolculuğunuz sırasında tüm ihtiyaçlarınıza anında yanıt verebilen uzman kadromuz ve profesyonel doktorlarımızla dilediğiniz yere herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmadan varmanın rahatlığını yaşamanızı sağlıyoruz. Bu hizmeti veren tüm firmalar arasında lider olmamızı, sizlere verdiğimiz kaliteli hizmetin sonucunda alıyor ve her geçen gün daha hızlı büyüyoruz. Biz büyüdükçe sizlere verdiğimiz hizmet için her an kendimizi geliştiriyoruz. Firmamızı tercih etmenizle birlikte, sunduğumuz kaliteli hizmetle sağlıklı günleriniz için sizlerle olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Müşteri HizmetleriACL Ambulans

Merhaba

Yardım ister misiniz?

05:51