Kurumsal
Hakkımızda
Misyon & Vizyon
Değerlerimiz
Kalite Politikamız
İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Kalite Politikamız

kalite politikamız

ACL Ambulans olarak, 20 yıldan fazla bir süredir ambulans hizmeti sektöründe bulunmanın verdiği deneyim ve uzmanlıkla, Dünya Sağlık Örgütü'nün belirlediği uluslararası standartlara ve T.C. Sağlık Bakanlığı'nın ilgili tüm mevzuatlarına tam uyum sağlayarak, acil sağlık ve özel ambulans hizmetleri sunmaktayız.

Ankara İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ruhsatlandırılmış geniş kapsamlı ve tam donanımlı ambulans filomuz, eğitimli ve yetkin sağlık personelimiz ve güçlü teknolojik alt yapımızla, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz.

Özel ambulans hizmetlerinde lider bir firma olarak, her müşterinin sağlık ihtiyaçlarını özenle karşılıyoruz. Sağlık hizmeti sunan işletmemizde, müşteri taleplerini karşılamak için en üst düzeyde standart ve kalitede ekipmanlarla donatılmış tam teşekküllü ambulans filomuz bulunmaktadır.

Temel politikamız, öncelikle insan sağlığıdır. Bu nedenle, her müdahalemizde hasta memnuniyetini ve sağlık güvenliğini en üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz. ACL Ambulans olarak, her anınızda sizin ve sevdiklerinizin sağlığına değer veriyor ve her türlü acil sağlık ihtiyacınızda yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Müşteri HizmetleriACL Ambulans

Merhaba

Yardım ister misiniz?

07:06